ERIDAN.COM.UA

+38032 29-49-701
РУС | ENG    
Головна » Станки постійного нагріву

Станки постійного нагріву

Наша компанія є офіційним і єдиним представником фірми ZEMAT Technology Group — відомого виробника високотехнологічного обладнання.

Ми пропонуємо зварювальні машини постійного нагрівання, які залежно від оснащення призначені для зварювання плівки PE, PP, PETa, PCV з картонною підкладкою та іншими термопластичними плівками. В залежності від конструкції електрода існує можливість провести упаковку типу:

Блістер: Упаковка шляхом зварювання блістеру до картонної підкладки з нанесеним термозварювальний лаком.

Мішки для льоду: Виконані з двох стрічок або напіврукава плівки мішки для льоду про певних формах залежно від форми електрода.

В асортименті є також станки карусельного типу.

Обладнання, яке ми пропонуємо зарекомендувало себе як надійне, зручне і невибагливе у використанні. Все наше обладнання розроблено з урахуванням новітніх технологій та останніх досягнень у машинобудуванні, сертифіковане відповідно до вимог європейських стандартів якості.

Асортимент нашого обладнання задовільнить як починаючого підприємця з невеликим об’ємом виробництва, так і досвідченого виробника, який має сформовану систему виробництва і збуту.

Для кожного нашого станка пропонуємо спеціалізовану оснастку.

Ми надаємо повну інформацію з усіх технічних питань стосовно обслуговування нашого обладнання.

Запрошуємо Вас до ділової та плідної співпраці! Адже ставши нашим клієнтом, Ви стаєте конкурентноздатним виробником, оскільки купуєте надійне у використанні обладнання, отримуєте повну технічну підтримку, гарантійне та післягарантійне обслуговування.