ERIDAN.COM.UA

+38032 29-49-701
РУС | ENG    
Головна » Станки для виготовлення гофротари

Станки для виготовлення гофротари

Наша компанія є офіційним і єдиним представником фірми ZEMAT Technology Group — відомого виробника високотехнологічного обладнання.

Ми пропонуємо вирубні верстати, що призначені для висікання деталей з картону та паперу, плівки, а також для вирубки штампованих заготовок з плівки (отриманих в процесі вакуумного формування) при використанні матриць, закріплених в дерев'яних плитах або в фанері. Верстат може застосовуватися для бігування та перфорування картонів і плівки, з яких виготовляється упаковка.

Устаткування оснащене валами покритими спеціальним матеріалом. Привід валів пасової передачі дозволяє на тиху і плавну роботу машини. Столи мають стрічкові транспортери, що подають матрицю між двома валами вирубного верстата.

Керування машиною можливо у двох варіантах: перший — ручне введення матриці між валами, другий варіант це автоматичне регулювання за допомогою функціонального розпорядника фірми MITSUBISHI.

У цьому випадку можливі три режими роботи: ручне управління з панелі оператора; циклічне управління полягає в тому, що оператор, після виконання дій, пов'язаних з приготуванням матеріалу для вирубки натискає кнопку START (знаходиться на столі вирубного верстата). Матриця після прокатки між валами зупиняється на другому столі і машина знаходиться в стані очікування на сигнал START від другого оператора.

Третій варіант управління (серія) — це режим, основивающіся на тому, що оператор після приготування матеріалу для висікання натискає кнопку START на столі вирубного верстата. Матриця після прокатки валами зупиняється на другому столі і починається відлік часу оператора. По закінченні определенногго часу машина включається і матриця подається між валами у бік другого оператора.

Цикл повторюється до моменту включення запрограмованого лічильника або до моменту натискання кнопки STOP. Перед пуском приводний системи можливий звуковий сигнал (РЕЖИМ РОБОТИ: цикл або серія). Можливо позначення місця зупинки матриці на столі, а також можлива установка запрограмованого лічильника, який зупинить машину після певної кількості циклів.

Обладнання, яке ми пропонуємо зарекомендувало себе як надійне, зручне і невибагливе у використанні. Все наше обладнання розроблено з урахуванням новітніх технологій та останніх досягнень у машинобудуванні, сертифіковане відповідно до вимог європейських стандартів якості.

Асортимент нашого обладнання задовільнить як починаючого підприємця з невеликим об’ємом виробництва, так і досвідченого виробника, який має сформовану систему виробництва і збуту.

Для кожного нашого станка пропонуємо спеціалізовану оснастку.

Ми надаємо повну інформацію з усіх технічних питань стосовно обслуговування нашого обладнання.

Запрошуємо Вас до ділової та плідної співпраці!

Адже ставши нашим клієнтом, Ви стаєте конкурентноздатним виробником, оскільки купуєте надійне у використанні обладнання, отримуєте повну технічну підтримку, гарантійне та післягарантійне обслуговування.