ERIDAN.COM.UA

+38032 29-49-701
РУС | ENG    

Нова лінійка калькуляторів CITIZEN

В продажу з'явилася нова лінійка калькуляторів CITIZEN. Калькулятори мають сучасний дизайн при незмінній японській якості. Ціни досить ліберальні, що потішить давніх симпатиків ТМ CITIZEN.

Новий магазин

Раді повідомити про відкриття нового магазину канцтоварів по вулиці Стрийська, 202 В асортименті шкільні канцтовари, товари для офісу, товари для хоббі та різні цікавинки. Привабливі ціни, широкий асортимент та кваліфікований персонал зроблять приємними Ваші покупки! Запрошуємо відвідати!

Генераторні лампи

Нове поступлення на склад генераторних ламп фірми THALES. І як завжди, на нашому складі в наявності широкий спектр генераторних ламп для промислового використання як з повітряним охолодженням, так і водяним. Це тріоди і тетроди низької, середньої і великої потужності в скляних, метало-скляних та метало-керамічних корпусах. Потужність ламп в діапазоні від 130 Вт - 120 кВт, а максимальні робочі частоти досягають 300 МГц. Додаткові технічні дані, а також інформацію про наявність конкретних видів ламп з задоволенням надамо за телефоном або електронною поштою.

Зміна ціни на електродні полоси

В травні місяці наша фірма підписала угоду з виробником електродних полос. В зв'язку з чим ми маємо приємність повідомити наших партнерів про значне зниження ціни. Перша поставка запланована на початок червня місяця.

Повна колекція стильних щоденників Leo Planner 2014 у продажу!

Спеціальна пропозиція - безкоштовне тиснення*

Конкурс дитячого самовираження

Зроби власноручно листівку Св.Миколаю і отримай приз