ERIDAN.COM.UA

+38032 29-49-701
РУС | ENG    
Головна » Блістери

Блістери

Блістери з твердої плівки виготовлені вакуумним способом, форма яких аналогічна або ідеально відображає форму товару, який потрібно захистити. Зроблені з прозорої жорсткої плівки, вони дозволяють повноцінно переглядати вміст, а також захищають від механічних пошкоджень.

Вони часто використовуються для пакування різних видів товарів: канцелярські товари, аксесуари GSM, кріплення, прикраси, іграшки тощо. Вони повинні відповідати вимогам кожного клієнта.

Блістер є декількох форм:

— блістер зварений (запаяний)
— блістер складений (з загнутими краями для картонної вставки)
— блістер двобічний (типу плівка/плівка)
— блістер типу плівка/плівка з основою для вертикального розміщення на торгових полицях та прилавках

Упаковка з термоформованої плівки виготовляється переважно з наступних типів плівок: ПЕТ, А-ПЕТ, ПВХ.

Блістер — основні переваги:

— бар'єр для захисту продукту від бруду
— безпека від крадіжки або втрати невеликих і дорогих товарів у магазині
— менший ризик пошкодження під час транспортування

У виробництві блістерів ми часто використовуємо плівку, вироблену в процесі переробки упаковки. Це позитивний аспект захисту нашого середовища від подальших пластичних відходів.

Блістер зварений (запаяний)

Це найкраща упаковки з ПВХ-плівки із застосуванням термоформування одної або двох сторін блістера. Упаковані товари поставляються замовником в блістері, який зварюються методом ТВЧ або постійного тепла, створюючи упаковку яку тяжко розірвати. Товари в такій упаковці в основному використовуються для продажу в супермаркетах та магазинах самообслуговування.

Блістер складений (з загнутими краями для картонної вставки)

Формований блістер має загнуті краї для вкладання друкованого картону в блістерну упаковку. Кількість складених країв регулюється відповідно до індивідуальних вимог замовника і може становити від 2 до 4.

Щоб забезпечити цілісність картоної вкладки, блістерна упаковка повинна додатково кріпитися скобами.

Окрім всіх переваг, характерних для всіх блістерів з жорстких плівок, велика перевага даного блістера полягає в тому, що він не вимагає, щоб у клієнта була машина для зварювання картонної вкладки з плівкою.

Двобічний блістер (типу плівка/плівка)

Друкований картон замінюється плоским або формованим листом з плівки, який можна зварювати або закривати за допомогою замків. Цей особливо ексклюзивний блістер дозволяє переглядати вміст з усіх сторін, зберігаючи той же рівень захисту товару, що й інші варіанти блістерів.

Він спеціально застосовується в упаковці та демонстрації елегантних сантехнічних та ванних змішувачів, дозаторів мила, електронних виробів, наприклад, навушників або веб-камер та іншого товару, розміри та габарити якого не дозволяють їхню упаковку в блістер з картонною вкладкою.

Всі вищезгадані типи блістерів можуть бути з євро отворами, що використовуються для розміщення упаковки на гачках у великих магазинах, що робить товари в упаковці кращими для продавців.

Блістер типу плівка/плівка з основою для розміщення на торгових полицях та прилавках

Різновид двобічного блістеру, з усіма його перевагами, він має конструкцію, яка дозволяє встановлювати його на полицю або прилавок магазину.