ERIDAN.COM.UA

+38032 29-49-701
РУС | ENG    
Головна » Коробки

Коробки

Коробки з плівки мають широкий спектр використання, вони дуже добре презентують запакований товар.

Коробки можуть бути різних форм і розмірів і навіть виготовляються з підвісним гачком. Коробки можуть бути зроблені з прозорої плівки, а також з кольорової плівки.

Ми робимо елементи з прозорої плівки як кришки для картонної упаковки. А також як вкладки для картонних коробок з всіх видів ПЕТ та ПВХ плівки.

Прості упаковки

Прості упаковки (чотирикутні) користуються найбільшим попитом, хоча можуть бути запроектовані інші типи, наприклад, піраміди або трапецієподібні, виготовлені з листів ПЕТ, ПВХ або ПЕ.

Перевагою такого типу упаковки є низька вартість початкового виробництва, низька вартість штампу, що дає можливість підходити до упаковки, яка ідеально підходить для потреб клієнтів, навіть у дуже короткій серії.

Другою перевагою є легкість транспортування, тому що коробка вирізана та упакована займає дуже мало місця. Тільки перед тим, як виріб помістили у плоску коробку, створюється просторовий пакет, використовуючи спеціальну систему замків, нарізаних у плівці.

Вклади та кришки до коробок

За тією ж технологією можна виготовляти пластикові вклади для дерев'яних ящиків та картону, що ізолює, наприклад, харчові продукти від контакту з деревом або друкованим картоном.

Коробки з поліпропілену

У цій технології ми також пропонуємо дуже міцну упаковку, коробки, кришки, папки або лотки з поліпропіленової трубчастої (tekpol) плівки.

Поліпропіленова упаковка може використовуватися, наприклад, для брелків, сувенірів, косметики, ліків, гаджетів та багато іншого. Їх великою перевагою є легкість, естетика, висока міцність. Продукт не нищиться і не втрачає свого розміру.

Існує також можливість друку або наклеювання рекламної наклейки.