ERIDAN.COM.UA

+38032 29-49-701
РУС | ENG    
Головна » Корекси

Корекси

Корекси — це компонент упаковки або автономний продукт термоформування прозорої або кольорової плівки для позиціонування деталей, закритих у картонній коробці або в коробці з твердої плівки.

У нашій пропозиції ми маємо наступні види корексів:

— внутрішні вкладки до картонних коробок
— відформовані вкладки до книг та журналів
— корекси для тістечок та шокодадок
— термоформовані контейнери з твердої плівки
— термоформовки з твердої плівки

Внутрішні вкладки до картонних коробок

Вони розроблені таким чином, що вміст картонної коробки, наприклад, у випадку настільних ігор, карток або кубів, не залишали визначених для деталей гнізд або не контактували один з одним ( як у випадку косметичної упаковки чи дисплеїв).

Відформовані вкладки до книг та журналів

Різновид блістеру, який запобігає випадінню взірців товару, наприклад, компакт-дисків або DVD-дисків, включених в книгу або періодичні видання.

Корекси для тістечок та шоколадок

Позиціонування цукерок або інших кондитерських виробів, що полегшує їх видалення. У той же час вони запобігають руйнуванню вмісту, підвищуючи естетичні та функціональні якості всього товару. Всі типи плівки, що використовуються у контакті з продуктами харчування, сертифіковані та гарантують повну безпеку споживачів.

Термоформовки з твердої плівки

Формовки з товстої плівки, що використовуються у виробництві кормів для тварин, можуть служити багаторазовою формою для виготовлення, наприклад, вапна та вітамінів для тварин. Корм може приймати форму риби, черепахи, моркви або винограду, підвищуючи привабливість товару.