ERIDAN.COM.UA

+38032 29-49-701
РУС | ENG    
Головна » Формовки з твердих плівок

Формовки з твердих плівок

Термоформування твердих плівок — це назва технологічного процесу, в якому плоскі форми, попередньо нагріті до температури певного матеріалу, формуються у вироби.

Відносно низька вартість та висока ефективність процесу термоформування дуже часто використовується як у виробництві упаковки, так і в упаковці великогабаритного або нестандартного товару.

Термоформувальні матеріали часто використовуються в пакувальній промисловості. Завдяки багаторічному досвіду ми виконуємо послуги з термоформування плівки: PS, ABS, HIPS, ПВХ, ПЕТ різних товщин.

Формовки з твердої плівки

Виготовлена з товщини плівки вище 0,5 мм або PS, ПВХ, товщина від 1 до 5 мм.

Лотки для транспортування та фіксації товару

Вони використовуються як внутрішні контейнери для чутливих деталей, наприклад: з хромованим або порошковим покриттям, або такі що потребують захисту від пошкоджень між кожним етапом обробки або транспортом до складального заводу.

Обудови

Корпуси для супутникових і інтернет-антен або обладнання — це наступна підгрупа формовок з твердої плівки, вироблених методом термоформуванням з ПВХ плівки або листів HIPS, PS та ABS.

Конкурентоспроможність даного способу виготовлення пластикових елементів по відношенню до методу відливу у багато разів вища а кількість тиражу набагато менша.

Крім того, форми можуть містити логотип компанії або бути стилізовані відповідно до побажань замовника, що відтворюється на відформованому пластиковому елементі.