ERIDAN.COM.UA

+38032 29-49-701
РУС | ENG    
Головна » Виготовлення упаковки

Виготовлення упаковки


Компанія «Ерідан лтд» здійснює виробництво блістерної упаковки з початку 2003 року.

За час виробництва нами був накопичений великий досвід у виготовленні блістерної та картонної упаковки.

Ми можемо запропонувати виготовлення індивідуальної блістерної упаковки.

Це може бути або повністю прозора або кольорова, упаковка може повністю або частково повторювати форму Вашого виробу. Це дозволить підкреслити достоїнства виробленого Вами товару і, одночасно, захистити його від пошкодження.

При виготовленні блістерної упаковки може бути відформований Ваш логотип.

Блістерна упаковка і решта продукції можуть формоваться із пластиків товщиною від 0,2 мм до 3 мм. Є велика кількість готових варіантів виконання і розмірів блістерної упаковки. Завжди є готові блістери для аксесуарів стільникових телефонів, флешок, метизів.

Виробничі потужності ТОВ «Ерідан лтд» дозволяють виготовляти блістерну упаковку самої незвичайної форми і високої категорії складності. Це може виявитися цікавим для рекламних агентств і дизайнерів упаковки. Наші технології виробництва блістерної упаковки не обмежуватимуть політ і оригінальність думки дизайнера при виготовленні вітрин, підставок, цінників, лайт-боксів і муляжів продукції!

Іншим напрямком нашого виробництва блістерної упаковки є виготовлення блістерів для фармацевтичної промисловості: таблетки, ампули, супозиторії. А також упаковка для інсектицидів, добрив і насіння. Крім того, ми пропонуємо виготовлення блістерної упаковки для комп'ютерних комплектуючих, аксесуарів і багато іншого.

Виробництво блістер упаковки — це не все, що ми хочемо запропонувати. Ми можемо взяти на себе всі труднощі, пов'язані з фасуванням, приварюванням блістери до картону і упаковкою готового виробу в блістери, в картонну та іншу тару.