ERIDAN.COM.UA

+38032 29-49-701
РУС | ENG    
Головна » Послуги з пакування

Послуги з пакування

Ми надаємо послуги ручного фасування товару як в блістер упаковку, так і в будь-яку іншу тару (картонні коробки, пакети тощо):
  1. Ручне складання та упаковка — кваліфікований персонал на високому рівні виконує всі види ручних робіт по комплектації, збірці і упаковці продукції.

  2. Розфасовка та перепакування — заміна первинного пакування продукції, зміна кількості виробів у одиничної упаковці, нанесення додаткової інформації на наявну упаковку.

  3. Формування наборів — створення Промо-наборів, Метро-юнітів, комплектація наборів будь-якої складності.

  4. Штучна і групова упаковка будь-якого виду продукції (поліграфічна, CD, DVD, побутова, сувенірна і т.д.) в високоякісну плівку, в тому числі з можливістю термоусадки. Упакована таким чином продукція зберігає цілісність упаковки, захищає від впливу навколишнього середовища, надає більш привабливий товарний вигляд.

  5. Великий штат робітників, рух, гарантія вироблених робіт в строк.

  6. За погодженням з клієнтом, можливе здійснення відправки готових замовлень.

Інформацію про ціну і терміни виконання замовлення ви можете отримати у наших спеціалістів за телефоном або електронною поштою.

Компанія «Ерідан лтд» рада співпраці з кожним клієнтом і гарантує високу якість всієї виробленої нами продукції та наданих нами послуг.
Запрошуємо до співпраці!