ERIDAN.COM.UA

+38032 29-49-701
РУС | ENG    
Головна » Вакуум-формувальні станки

Вакуум-формувальні станки

Наша компанія є офіційним і єдиним представником фірми ZEMAT Technology Group — відомого виробника високотехнологічного обладнання.

Ми пропонуємо вакуум-формовочні машини, які є надійними, економними і легкими в обслуговуванні верстатами, що поєднують в собі основні особливості вакуумного методу і формовки під тиском: точність і швидкість формувального циклу. Завдяки застосуванню даних технологій можливе виконання рівномірної, високоякісної упаковки з різних термопластичних матеріалів.

Залежно від форми обладнання може застосуються для позитивного і негативного формувань. При необхідності можлива установка штампа для попередньої розтяжки матеріалу.

Контролер MITSUBISHI дозволяє змінити спосіб формування з позитивною на негативну, залежно від застосованої форми. Встановлена потужність залежить від товщини формованого матеріалу.

Обладнання, яке ми пропонуємо зарекомендувало себе як надійне, зручне і невибагливе у використанні. Все наше обладнання розроблено з урахуванням новітніх технологій та останніх досягнень у машинобудуванні, сертифіковане відповідно до вимог європейських стандартів якості.

Асортимент нашого обладнання задовільнить як починаючого підприємця з невеликим об’ємом виробництва, так і досвідченого виробника, який має сформовану систему виробництва і збуту.

Для кожного нашого станка пропонуємо спеціалізовану оснастку.

Ми надаємо повну інформацію з усіх технічних питань стосовно обслуговування нашого обладнання.

Запрошуємо Вас до ділової та плідної співпраці! Адже ставши нашим клієнтом, Ви стаєте конкурентноздатним виробником, оскільки купуєте надійне у використанні обладнання, отримуєте повну технічну підтримку, гарантійне та післягарантійне обслуговування.