Устаткування для натяжних стель Львів

Натяжні стелі з ПВХ користуються величезною популярністю, завдяки їх відмінним технічним і практичним характеристиками. У нас ви можете придбати будь-яке обладнання, пов'язане з виробництвом натяжних стель. Використання верстатів ТВЧ через короткий проміжок часу зробить ваш бізнес успішним і процвітаючим, а від клієнтів не буде відбою. Сварка струмом високої частоти дозволяє домогтися того, що шви виходять рівними, міцними і невидимими. Автоматичні режими роботи дозволяють зробити виробництво недорогим, якісним і швидким.

Обладнання для виготовлення натяжних стель забезпечено спеціальним екраном, що захищає операторів від високочастотного випромінювання. Верстат ТВЧ з рухомим корпусом і пневматичним приводом швидко зварює матеріали абсолютно будь-яких розмірів, а значить, з даними верстатами ви швидко знайдете своє місце серед конкурентів.

Устаткування для виготовлення гумового взуття

За допомогою такої моделі установки ТВЧ можна зварювати не тільки гумові чоботи для риболовлі, а й будь-яке взуття з ПВХ і захисний одяг. Такий верстат дозволяє виготовляти шви будь-якої довжини, в тому числі і короткі, по прямій лінії або по дузі, що просто незамінне при зварюванні деталей одягу. Просте обслуговування верстата полегшує роботу обслуговуючого персоналу і збільшує продуктивність праці.

Устаткування для виробництва надувних човнів і атракціонів

Продаж або здача в оренду надувних човнів і аттракціонов - завжди затребуваний бізнес, який слід починати або розвивати за допомогою закупівлі високоякісного обладнання. Верстати ТВЧ якісно зварюють навіть надміцні пятишарові тканини-ПВХ, які застосовуються в наш час для виготовлення надувних човнів і атракціонів. При зварюванні струмом високої частоти забезпечується миттєвий і рівномірний нагрів матеріалу по всій товщині в місці зварювання, завдяки чому абсолютно герметичні шви не деформуються і не пузиряться, і виходять абсолютно непомітними.

Пакувальне обладнання

Практично будь-який товар потребує упаковці. Попит на якісну пакувальну продукцію настільки великий, що кожен підприємець буде отримувати більший прибуток від свого підприємства. Купуючи обладнання для виробництва картонної, гофрокартонной, блистерной, і інших видів упаковки у нас, ви отримаєте не тільки гарантовано якісне обладнання, яке прослужить вам не один рік, але і продукцію, що відрізняється чудовими технічними та практичними властивостями. Автоматичні програми і сенсорні екрани полегшать виробництво упаковки і максимально прискорять цей процес.

Устаткування для зовнішньої реклами

Реклама двигун торгівлі. Існують безліч видів реклами, але одним з найпопулярніших є, звичайно, зовнішня реклама. Більшість фірм і підприємств вдаються до такої реклами, тому що вона охоплює більшу частину населення і є недорогий щодо багатьох інших видів реклами. Так як попит на зовнішню рекламу завжди великий, то у вашого підприємства буде величезна кількість клієнтів. Ми пропонуємо придбати у нас найсучасніші верстати ТВЧ для зварювання банерів і біллбородов, а також для установки люверсів з боків банерів. Виробництво зовнішньої реклами - це швидко окупає виробництво з великим прибутком.

Продаж обладнання

Всі верстати, які представлені в каталозі на нашому сайті мають відмінні технічні характеристики і гарантією якості. Такі верстати відрізняються зносостійкістю і великими обсягами виробництва. У нас ви можете замовити будь-які модифікації для установок ТВЧ, тим самим ще більше удосконалюючи своє обладнання. На нашому сайті ви можете придбати будь-які запасні деталі до верстатів за найдоступнішими цінами.