Меню

Новини

eridan 26 Oct 0 167
З приємністю повідомляємо, що до України прибув черговий автоматичний станок для виготовлення гофроящиків BOXMAT PRO. BOXMAT PRO це найсучасніша і універсальна машина на ринку, що революціонізує вир..
eridan 25 Oct 0 152
Серед наших стандартних виробів з'явилися нові упаковки та корекси для цукерків. На кожному з цих виробів можна прилаштувати довільний напис або лого Вашої компанії. За більш детальною інформацією з..
eridan 24 Oct 0 165
Пропонуємо двохпостовий б/у станок Supra DUO фірми ZEMAT для виготовлення натяжних стель і виробів з ПВХплівки . Станок в дуже доброму стані, 2014року випуску. Додатково є зроблені робочі столи і L..
eridan 23 Oct 0 170
Маючи великий досвід зовнішньоекономічної діяльності, ми відкрили новий напрямок діяльності – Аутсорсинг ЗЕД. Аутсорсинг зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) це передача певних функцій і процесів ..
eridan 22 Oct 0 163
Відомо що покупець «купує» очами. Власне, зовнішній вигляд товару, його упаковка в першу чергу привертає увагу покупців. Упаковка хорошої якості та зовнішнього вигляду надає додаткові переваги при в..
eridan 21 Oct 0 153
В травні 2017 команда Компанії «Ерідан лтд» відвідала дві найвідоміші європейські профільні виставки для індустрії пакувальних технологій, матеріалів та логістики, це Interpack в м Дюссельдорф та Te..
Showing 1 to 6 of 12 (2 Pages)