З приємністю повідомляємо, що до України прибув черговий автоматичний станок для виготовлення гофроящиків BOXMAT PRO.

BOXMAT PRO це найсучасніша і універсальна машина на ринку, що революціонізує виробництво упаковки з гофрованого картону. Завдяки автоматичній та легкій зміні налаштувань на сенсорній панелі HMI, можна запрограмувати будь-який розмір продукту на 100 стандартних типів FEFCO протягом декількох секунд.

Boxmat PRO - ідеальне рішення для виробництва коротких серій, а також великого масового виробництва. Вирізання прорізів, обрізання зайвого, скріплення, відрізання клапану для клею, а також розрізання формату за розміром здійснюється за один цикл і, що важливо, в одній компактній машині, яка не потребує додаткових кріплень!

Положення чотирьох круглих або плоских ножів, що ріжуть картон по довжині і чотирьох валиків для бігування, встановлюються за допомогою сервоприводу в залежності від необхідного розміру і товщини картону. Набір протиковзких роликів і вали вводу-виводу забезпечують точне та стабільне наведення коробки протягом усього циклу, що забезпечує абсолютну однаковість розміру коробок всього тиражу.

За верстатом для різання та складання є інноваційна система ножів, яка дозволяє відрізати зайві / відходи форми. Це рішення дозволяє проводити двосторонню корекцію розміру форм та використання наявних в даний час аркушів іншого розміру, ніж потрібний для виготовлення, без необхідності вирізати їх на іншому додатковому периферійному пристрої.

За один прохід форми можна отримати готові коробки з 3-х або 5-шарового гофрованого картону. Більше того, наявність достатньо довгого аркуша за один цикл може скласти більше однієї коробки.

Більше інформації про станок https://www.zemat.com/en/boxmakers/boxmat-pro