ТВЧ-верстати для натяжних стель - виробництво якісної спайки

Натяжні стелі для сучасного покоління поціновувачів краси вже стали цілком звичним явищем. Вони дуже практичні і відрізняються чудовими технічними та естетичними показниками. Незважаючи на численні переваги навісних полотен з полівінілхлориду (ПВХ) є один недолік, який можна усунути тільки при використанні додаткового обладнання. Справа в тому, як у нас, так і за кордоном, виробники натяжних покриттів виготовляють полотна обмеженою ширини, яка рідко перевищує 3 м, і це як раз і змушує вдаватися до допомоги спеціального обладнання. Йдеться про використання ТВЧ-верстатів для натяжних стель, званих іноді помилково СВЧ, без яких виробництво і подальший монтаж еластичних полотен виглядає вельми скрутним. Звернемо увагу на пристрій ТВЧ-верстатів, що дозволяють виробляти якісну спайку натяжних ПВХ-стель різної фактури і кольору.

Загальний опис ТВЧ-верстатів

Відразу визначимося в самому понятті «ТВЧ-верстат». Справа в тому, пристрій продукує струми високої частоти (ТВЧ), під впливом яких і відбувається спайка ПВХ-полотна. В результаті виходять шви, які помітити часом неможливо, хіба що під певним кутом падіння сонячного світла на стелю. Цікаво, що одержана підключення за міцністю не поступається суцільному матеріалу.

На особливу увагу в ряду обладнання для натяжних стель заслуговують установки, обладнані пневматичними приводами, корпус яких може переміщатися. Вона запросто справляються з величезними обсягами робіт. Задана програма керує роботою пристрою, тим самим значно спрощуючи виконання ряду завдань оператором. ТВЧ-верстат пристосований для роботи з полотнами різних розмірів, а якщо провести додаткові настройки, то велика частина операцій по зварюванню може виконуватися в режимі автомата, економлячи час, сили і в той же час з підвищенням продуктивності.