Картонна упаковка є одним з найпопулярніших і затребуваних видів упаковки у місті Львів. Упаковка і тара з картону мають ряд переваг і достоїнств перед іншими видами упаковки. Одним з головних достоїнств є невисока ціна і простота виготовлення. Така упаковка відрізняється високою якістю, міцністю і чималим терміном служби. Крім цього, її використовують в якості реклами продукту, використовуючи оригінальні дизайнерські рішення.

Тара з картону є економічним і практичним матеріалом, який використовують для перевезення і зберігання продукції всіх видів. Її часто покривають зсередини спеціальної влагоустойчивой плівкою, що дозволяє використовувати картонну упаковку для харчових продуктів, для зберігання сипучих, тендітних товарів.

Гофротара є різновидом картонної упаковки і її популярність набирає обертів. Вона оберігає товари від механічних пошкоджень, температурних змін. Розміри упаковки різноманітні, в залежності від її призначення. Це можуть бути величезні багатошарові короба або ж невеликі коробки. Багато хто віддає перевагу картонну упаковку дерев'яних і металевих ящиках завдяки її невеликій вазі, що значно полегшує транспортування і використання тари. Вона займає в складеному вигляді дуже мало місце, що також оцінять багато виробників. Крім цього таку її легко утилізувати, вона не забруднює навколишнє середовище, і її завжди можна здати на подальшу переробку, в ході якої справлять картон і дешевий папір.

На нашому сайті ви можете придбати саме прогресивне і надійне обладнання для виготовлення картонної упаковки, наприклад, автомат для виробництва картонних ящиків. Автоматична настройка апарату дозволяє легко використовувати дане обладнання. Всі параметри і функції задаються за допомогою сучасного сенсорного екрану. Автомат може виконувати до 50 різних програм по виготовленню коробів. При цьому ви можете задавати і свої власні розміри і параметри. Налаштування займає кілька секунд, а машина може виробляти заготовки коробок з трьох-і-слойного гофрокартона за один робочий цикл. Подача картону також здійснюється автоматично.

Все це дозволяє заощадити час, а також полегшити роботу співробітників. Таке обладнання забезпечує високу продуктивність. Наприклад, автомат по виготовленню паперових коробок здатний призвести до тисячі коробок формату А4 на годину. Досить ввести всі дані довжину, ширину і висоту і комп'ютер сам розрахує залишилися розміри заготовок з урахуванням компенсації надрізів, що істотно скорочує час, що витрачається на твір розрахунків.

Апарат забезпечений системою протиковзких напрямних гумових роликів, що оберігає картон від зрушень і дозволяє точно вести заготівлю під час всього циклу. Інноваційна система ножів дозволяє відсікати зайві частини заготовок без використання додаткових витрат. Устаткування повністю готове до роботи і не вимагає додаткового оснащення. Всі верстати, представлені в каталозі нашого сайту відрізняються високою якістю, надійністю, зносостійкістю, гарантовано довгим терміном служби.

Перед тим, як приступити до виробництва, необхідно визначитися з розмірами, формою, призначенням і матеріалом, з якого буде виготовлена тара. Коробки можуть бути виготовлені за індивідуальними замовленнями найрізноманітніших розмірів і форм. Це можуть бути стандартні короба, квадратні і прямокутні, або оригінальні і незвичайні, наприклад, круглі.

Виготовляють картонну упаковку зі звичайного сірого картону, мікрогофри, або підбирають більш привабливий світлий картон. Найчастіше багато підприємців приділяють чималу увагу розробці дизайну упаковки, вибираючи яскраві привертають увагу зображення, вирубку і багато іншого.