Skip links

Штампування

Висікальні машини Zemat TG призначені для вирізання різних візерунків з твердих плівок, гофрокартону, гофрокартону, шкіри, пінопласту, ПП багатошарових плит і паперу. Вони також є ідеальними машинами для використання в пакувальній промисловості для вирізання термоформованих форм із блістерів/молюсків, особливо з плівок ПЕТ, ПВХ.

Він дає можливість так званого згинання картону (роблення надрізів) і перфорації, що використовується у виробництві фольги та картонної упаковки. Використовуються два типи валів вирубних фрез: або два сталевих, або верхній вал, покритий спеціальним матеріалом. При використанні першого типу валів матеріал, який вирізається, і сепаратор зі спеціального пластику розташовують на штампі, що є дуже непрактичним рішенням для великих розмірів вирізуваних елементів. При використанні другого типу валів штампи з вирізаним матеріалом розташовують безпосередньо між валами вирубних фрез.

Цей спосіб збільшує продуктивність машини. Вали вирубних фрез приводяться в рух трансмісійним ременем, що забезпечує безшумну та стабільну роботу. Столи оснащені передавальними ременями, які розміщують форму для вирубки між двома валами вирізу. Машиною можна керувати двома способами. Перший спосіб полягає в тому, щоб вручну розташувати форму для висікання між двома валами вирізу. Це спричиняє вмикання приводу вала та зсув штампу в іншу сторону машини. Штампувальна матриця зупиняється відразу за валами. Також є можливість ручного керування з пульта оператора.

У цьому випадку столи комплектуються рулонами. Інший спосіб – автоматичне керування машиною за допомогою сучасного контролера MITSUBISHI. Є три режими керування: ручне керування з пульта оператора; циклічне керування, при якому після підготовки матеріалу до вирізання оператор натискає кнопку СТАРТ на столі вирубки. Після проходження через вали штамповка зупиняється на іншому столі, і машина чекає сигналу СТАРТ від іншого оператора.

Третій режим управління - послідовний режим, при якому, підготувавши матеріал до розкрою, оператор натискає кнопку СТАРТ на столі висікача. Після проходження через вали штамповка зупиняється на іншому столі. Після закінчення відведеного часу машина запускається, і штампи переміщуються валами на стіл іншого оператора.

Цикл повторюється, поки не почне працювати лічильник програм або не буде натиснута кнопка СТОП. У циклічному та послідовному режимах керування перед запуском системи передачі електроенергії подається звуковий сигнал. В обох випадках можна визначити місце, де на столі повинні зупинитися штамповка та лічильник програм, який зупиняє машину після необхідної кількості циклів.

Каталог